Munkaterv 2011

A Vadvirág Egyesület 2011 évi munkaterve

Egyesületünk alapvető célkitűzéseként folytatni kívánjuk 2011-ben is az évek óta működtetett programokat.

A „CSIKK van CSAK” programot 2011-ben központi rendezvényként irányozzuk elő.

Részt kívánunk venni a Pécsi Ifjúsági Fórum munkájában és rendezvényein.

Folytatni kívánjuk a „Vadvirág Biobemutató-kert” fejlesztését, javítani kívánjuk az iskolai csoportok fogadásának tárgyi és technikai feltételeit. A „Leader” pályázat keretében építési munkák és technikai beszerzések révén fokozni kívánjuk a biotermesztési bemutatók színvonalát. Folytatjuk a Pannon Power által rendelkezésünkre bocsátott biohamu biotermesztésben történő alkalmazását.

A megvalósításba önkénteseket kívánunk bevonni.

Fejleszteni fogjuk az önkormányzatokkal, magán biotermelőkkel, és a partner civil szervezetekkel meglévő kapcsolatainkat.

Részt veszünk az egyesületi tevékenység fejlődését elősegítő továbbképzéseken.

A programok hatékonyságának fokozása érdekében, a Munkaügyi Központtal együttműködésben 2 főt bértámogatással foglalkoztatunk.

A Civil Közösségek Házával együttműködünk az „Önkéntesek foglalkoztatási programjában”.

Az egyesület működési feltételeinek biztosítása érdekében, erősítjük a támogató gazdasági szervezetekkel meglévő kapcsolatokat, pályázatokat készítünk és adunk be.

Pécs, 2011. Január. 05.

Varga Lászlóné Vass Anikó